Decupage dla dzieci Świetlicy Profilaktycznej w Żyrardowie

VADEMECUM –kreatywne warsztaty

Stowarzyszenie Pedagogiczno-Psychologiczne Vademecum z Puszczy Mariańskiej w dniu 12 listopada 2015 r. gościło w Żyrardowie w byłej Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej przy ul. Waryńskiego  prowadzonej przez Stowarzyszenie „Świetlik” a kierowanej  przez  Annę Rzeczkowską.

Nasze trenerki Aleksandra Szczepaniak oraz Agnieszka Witkowska przeprowadziły bezpłatne, w ramach wolontariatu, kreatywne  warsztaty dla 12 dzieci w wieku 10-15 lat. Jako, że Boże Narodzenie i choinka za pasem, dzieci  uczyły się  robić zawieszki na choinkę, gwiazdki,  dzwoneczki, śnieżki i drewniane  zdobiły  metodą serwetkową (decupage) .  Dzieci ze świetlicy spędziły czwartkowe popołudnie w miłej i przyjaznej atmosferze wykorzystując czas na zabawę i edukację. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie wspólne spotkanie.